درباره ما

مجموعه فرهنگی ورزشی کوهستان نجف آباد، به همت عده ای از افراد نیک اندیش و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای خدمت رسانی به مردم شریف نجف آباد و مناطق همجوار در سال 1379 افتتاح گردید .

1فاز اول این مجموعه شامل استخر سر پوشیده، سونا و جکوزی بود که با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی روز طراحی و اجرا گردیده و راه اندازی آن بخشی از کمبود امکانات ورزشی شهرستان را برطرف نموده و ضمن ایجاد تعدای فرصت شغلی، با ترویج برنامه های فرهنگی ورزشی و برگزاری دوره های آموزش شنا، اختصاص سانس های شنا جهت ادارات دولتی و شرکت های خصوصی و پذیرش دانش آموزان به صورت گروهی و برگزاری سانس های آزاد با تعرفه ای در حدود نصف قیمت واقعی جهت دسترسی اقشار کم درآمد، توانست سهمی در رشد و تعالی جوانان منطقه داشته باشد.

فاز دوم این مجموعه با افتتاح مجموعه تالارهای کوهستان، به عنوان بزرگترین مجتمع پذیرایی استان اصفهان در سال 1388 راه اندازی گردید. این تالارها که داری 4 سالن مجزا می باشند با بهره گیری از یک معماری منحصر به فرد (مدرن و سنتی) در محیطی زیبا، طبیعتی کوهستانی و فضایی مناسب، با برپایی مجالس جشن عقد و عروسی، ضیافت حجاج، سمینارهای کاری و مراسم دولتی و همایش های خصوصی در حال خدمت رسانی به مردم شریف منطقه می باشد.

مجموعه تالارهای کوهستان دارای آشپزخانه ای بزرگ و مجهز، پارکینگ اختصاصی وسیع و مناسب، قسمت سرو غذا به صورت مجزا و رختکن مخصوص بانوان می باشد که همه ی اینها با بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده شرایطی فراهم نموده تا مجموعه تالارهای کوهستان به عنوان یکی از بهترین تالارهای سطح استان مورد اقبال شهروندان شریف نجف آباد و مناطق همجوار قرار بگیرد.

 

 

 در طرح توسعه مجموعه فرهنگی ورزشی کوهستان، فازهای جدید دیگری در نظر گرفته شده که با توجه به اولویت بندی نیازهای منطقه، انشاالله به زودی شاهد ساخت و راه اندازی آن خواهیم بود.